NASZE KONTO DO PRZELEWÓW:

32 1090 1694 0000 0001 2287 8313


ZASADY WSPÓŁPRACY / ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

ZASADY WSPÓŁPRACY !!!

 1. KLIENT ZWYKLE MA ZAWSZE RACJĘ !!!
 2. CENY PODANE NA STRONIE SĄ CENAMI NETTO. PRZY ZAMÓWIENIU DOLICZANY JEST VAT I KOSZT TRANSPORTU.
 3. ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ NIEZREALIZOWANIA DANEGO ZAMÓWIENIA W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH – BRAKU TKANIN CZY JEJ DŁUGIEGO OCZEKIWANIA. ZAWSZE PROPONUJEMY WTEDY INNE WYROBY CZY ROZWIĄZANIA.
 4. CZAS OCZEKIWANIA NA WYSYŁKĘ OD 1-14 DNI– ZAWSZE INFORMUJEMY PO OTRZYMANIU ZAMÓWIENIA ILE BĘDZIE ONO TRWAŁO. CZAS DOSTAWY MOŻE WYNOSIĆ:        1 DZIEŃ PO OTRZYMANIU PŁATNOŚCI LUB POTWIERDZENIU „PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM” – JEŚLI DANY TOWAR JEST W MAGAZYNIE; JEŚLI CZAS JEST ISTOTNY – ZAPYTAJ NAS POPRZEZ KONTAKT, CO MOŻEMY WYSŁAĆ NATYCHMIAST W ZAMIAN LUB W DANYM ASORTYMENCIE.     DO 14 DNI W PRZYPADKU POTRZEBY WYPRODUKOWANIA DANEGO PRODUKTU;
 5. PŁATNOŚCI – AKCEPTUJEMY PŁATNOŚĆ PRZELEWEM LUB „ZA POBRANIEM”. BEZ KOSZTU TRANSPORTU MOŻNA ODEBRAĆ TOWAR W FIRMIE.
 6. SPOSOBY DOSTAW: POCZTĄ POLSKĄ (JEST NAJTAŃSZA I JAK NA RAZIE DLA NAS NIEZAWODNA) PO PRZELANIU NALEŻNOŚCI LUB ZA ZALICZENIEM. KLIENT MOŻE WYBRAĆ NA SWOJE ŻYCZENIE INNY SPOSÓB DOSTAWY, PONOSZĄC JEGO KOSZTY – KLIENT INFORMUJE O TYM W „UWAGACH” PRZY POTWIERDZANIU ZAMÓWIENIA.
 7. DLA KLIENTÓW, KTÓRZY KUPILI WIĘCEJ NIŻ ZA 1000, ZŁ NETTO – DOSTAWA W POLSCE JEST BEZPŁATNA. DOSTAWĘ TOWARU ZAGRANICĘ ZAWSZE USTALAMY INDYWIDUALNIE NIEZALEŻNIE OD KWOTY PODANEJ NA STRONIE INTERNETOWEJ.
 8. PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 5000 ZŁ NETTO LUB CAŁOŚCIOWYCH (NP. DLA CAŁEGO DOMU) DLA NASZYCH KLIENTÓW Z REGIONU MAZOWSZA OFERUJEMY BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ LUB PROJEKT NASZEJ PROJEKTANTKI. PROSIMY O DEKLARACJĘ ZAPOTRZEBOWANIA POPRZEZ KONTAKT,
 9. PRZY ZAMÓWIENIACH HURTOWYCH TKANIN – CENY, ZASADY PŁATNOŚCI, DOSTAW USTALAMY INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD ZAMÓWIENIA.

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
 1. KAŻDE ZAMÓWIENIE MUSI BYĆ ZŁOŻONE POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ - W SKLEPIE INTERNETOWYM POPRZEZ PRODUKTY OKREŚLONE JAKO "TWÓJ ROZMIAR" ALE
 2. NIE MUSISZ TEGO ROBIĆ OSOBIŚCIE - WYSTARCZY, ŻE WYRAZISZ ZAINTERESOWANIE POPRZEZ KONTAKT, I PODASZ SWOJE DANE KONTAKTOWE. ODDZWONIMY I USTALIMY Z TOBĄ WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY A NA KOŃCU WYPEŁNIMY ZA CIEBIE ZAMÓWIENIE, KTÓREGO POTWIERDZENIE Z USTALONĄ CENĄ I KOSZTAMI OTRZYMASZ NA MAIL'A. NASTĘPNYM RAZEM JEŚLI ZECHCESZ ZROBISZ TO JUŻ SAM !!!
 3. PRZY ZAMÓWIENIACH INDYWIDUALNYCH ZGODNIE Z TWOJĄ FANTAZJĄ I INWENCJĄ NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW. OCZYWIŚCIE ODPOWIADAMY ZA JAKOŚĆ WYKONANIA I ZGODNOŚĆ TKANIN Z PRÓBKAMI. MAM NADZIEJĘ, IŻ ROZUMIECIE PAŃSTWO DLACZEGO.
 4. PRZED ZAMÓWIENIEM NALEGAMY NA BEZPŁATNE WYSŁANIE PAŃSTWU POCZTĄ PRÓBEK TKANIN. CHCEMY ABY PAŃSTWO DOKONALI ŚWIADOMEGO WYBORU TKANIN. OFERTA TYLKO DLA POLSKI.
 5. JAKO PŁATNOŚĆ PRZYJMUJEMY TYLKO PŁATNOŚĆ PRZELEWEM PRZED WYSYŁKĄ. NIE AKCEPTUJEMY ODBIORU ZA POBRANIEM. GODZIMY SIĘ EWENTUALNIE NA ZALICZKĘ I RESZTĘ ZA POBRANIEM - PROSIMY O ZROZUMIENIE - TWORZYMY EGZEMPLARZ SPECJALNIE DLA PAŃSTWA W WYBRANYCH PRZEZ WAS KOLORACH, ZESTAWIENIACH I WYMIARACH !!!

 

GORĄCO ZAPRASZAMY !!!


WITOLD WIETESKA

PREZES DEVEKA SP. Z O.O.

DEVEKA SP. Z O.O./ ORSZA POLSKA Sp. z o.o.

05-090 RASZYN,  UL. AL. KRAKOWSKA 19 - TKANINY

02-495 WARSZAWA, UL. PRAWNICZA 84 -  WYROBY GOTOWE  ( BIURO CZYNNE OD 15 KWIETNIA 2014 ROKU )

PROSIMY O TELEFONICZNY KONTAKT PRZED SPOTKANIEM

tel. 507 383 002 - TOMASZ JACHNO

adres e-mail:  biuro@deveka.pl  tel. +48 22 716 33 95;  fax. +48 22 716 33 96

 


    

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

dwk [logotyp]